03-6815381
ריהוט משרדי / איך לבחור כסא סטודנט?

איך לבחור כסא סטודנט?

 

כסא סטודנט הוא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר שהסטודנט ירכוש לעצמו במהלך שנות הלימוד שלו. מכיוון שאת שיעורי הבית והמטלות האקדמיות הוא יבצע בישיבה בבית, לעיתים קרובות ליד המחשב אך במקרים רבים גם ליד שולחן – חשוב מאד שהכסא שעליו הוא יישב יהיה נוח ונעים לישיבה, בעיקר אם מדי פעם מדובר בישיבה ממושכת ואורכה. כיום ישנם סוגים רבים של כסאות סטודנט וחשוב מאד להכיר אותם ואת ההבדלים ביניהם על מנת לבצע בחירה מושכלת ונבונה.

ראשית כדאי מאד לבחור בכסא הבנוי בצורה אגרונומית ואורתופדית נכונה. כך יוכל הכסא עצמו לתמוך בכל שריר או מפרק בזמן הישיבה מפני שהוא תוכנן ועוצב בצורה כזאת תוך התייחסות מעמיקה לתנוחות הגוף בעת ישיבה ממושכת בין אם ליד המחשב ובין אם לצורך כתיבת עבודה ליד השולחן. חשוב מאד לבחור בכסא עם משענת גב ומשענות ידיים על מנת שלא לאמץ את השרירים יתר על המידה, מה שעלול לגרור כאבים וחוסר נוחות כללי

כסא סטודנט מרופדטיפים לבחירת כסא סטודנט

חשוב מאד שאפשר יהיה להגביה או להנמיך את הכסא על מנת שאפשר יהיה לשבת עליו בנוחות עם או בלי נעליים, שכן ההמלצה היא לשבת על כסא כאשר שתי הרגליים מונחות על הרצפה וכף הרגל נוגעת ברצפה לכל אורכה. ישנם כסאות סטודנט עם או בלי ריפוד וניתן אפילו לבחור את סוג הריפוד – עור, חומר דמוי עור, סוגי בד או טקסטיל שונים ועוד. ההבדל בין סוגי ריפוד אלה נעוץ בתחושה שהם מותירים על הגוף בעת הישיבה עליהם.

כיום ישנם כסאות סטודנט שהמושב שלהם מורכב בצורה אגרונומית כך שהוא מתאים לכל מבנה גוף של כל אחד שיישב עליו. גם אם מדבר בסטודנט בעל מימדים חריגים, כמו גובה גבוה במיוחד או משקל גבוה – מערכת התמיכה של הכסא תיתן את המענה ואת חלוקת הכובד על מנת שהסטודנט יחוש בנוח בעת הישיבה ולא יצטרך לדאוג שמא הכסא אינו מתאים למבנה הגוף שלו. ניתן אפילו להשיג כיום כסאות סטודנט בבחירה ועיצוב אישיים המתאימים באופן מושלם לכל סטודנט וסטודנט.

מוצרים נוספים: כסאות מחשב

 

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ