03-6815381
ריהוט משרדי / פתרונות אחסון בהתאמה אישית למשרד

פתרונות אחסון בהתאמה אישית למשרד

 

אחד הנושאים שמעט מטרידים בעלי משרדים הוא – עניין האחסון. בחלוף הזמן הניירת נערמת הקלסרים מתרבים והציוד המשרדי נותר זרוק אי שם במחסן. דמי השכירות במשרדים הם גבוהים במיוחד בעידן של היום ונוצא מצב שלא נותר די מקום לאחסון, אך על ידי פתרונות אחסון בהתאמה אישית, תוכלו לזכות בסדר מופתי לצד מרווח בחלל שיאפשר לכם לשבת במשרד מסודר ולשלוף תוך שניות ספורות מסמכים, קלסרים או כל ציוד משרדי אחר.

טרם רכישת ארונות אחסון או כל פתרון אחר, עליכם להכיר מקרוב את האופציות השונות על מנת לאפשר לכם לבחור בפתרון הטוב ביותר, כזה שמותאם באופן אישי לצורכי המשרד. אך איך מתחילים ומה האופציות? הכל בכתבה הבאה!

ארון משרדי מעוצב בצבע לבן ארונות משרדיים

לארונות יש תפקיד חשוב במשרד, אך מה שלא פחות חשוב הוא – לבחור את מיקום הארון בחלל הרצוי. בשלב זה, עליכם למדוד את מידות החלל ואת המידות של המיקום בו תרצו להציב את הארון. לאחר מכן, בחרו בארון מרווח בו תוכלו לאחסון בצורה מדויקת ניירת וקלסרים. מומלץ בשלב זה לרכוש ארונות עם מדפים הניתנים לכוונון, כך תוכלו לבחור את גודל החלל בין המדפים על פי גודל הקלסרים מבלי לאבד מקום יקר.

שילוב של ארון וויטרינה

על מנת לשמור על עיצוב החלל, תוכלו לשלב ארון עם וויטרינה המגיע עם דלתות זכוכית, כך שבחלק מהארון תשלבו קלסרים וניירת ובוויטרינה תוכלו להציב תעודות, מדליות, פרטי נוי ואפילו תמונות של בני המשפחה ליצירת אווירה חמימה. כמו כן, תוכלו לשלב ארון עם מגירות ובהן לאחסן ציוד משרדי.

ארונות מתכת לניירת

מדובר בפתרון אחסון מצוין שאפשר לכם לאחסן תיקיות, קלסרים או כל ניירת אחרת בצורה מסודרת על פי סידור מספרי אל על פי – א' ב'. ארונות אלו מותאמים באופן אישי לסוג התיקיות שברשותכם כך תוכלו לשלוף בקלות כל מסמך מבלי להתעכב זמן רב.

מעבר לפתרונות אלו, תוכלו למצוא מגוון שידות, כונניות ומדפים המיועדים לאחסון, כך תוכלו לחסוך במקום רב, אך כמובן שיש להתאים כל רהיט על פי אופי והסגנון העיצובי של המשרד לקבלת מראה מושלם.

קטגוריות מומלצות עבורך: ארונות מתכת, ארונות משרדיים איכותיים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ