03-6815381

אילן & גבאי - ריהוט משרדי

קצת עלינו..

חברת אילן גבאי ריהוט משרדי הינה חברה ותיקה, ובעלת נסיון של 25 שנים בתחומה, תוך צבירת לקוחות רבים, ויצירת מוניטין רב שנים,
תמיד מקפידים על יחס אישי ושירות מהיר עם חשיבה נכונה, ואינדיבידואלית כיצד לרהט משרד. יפה ,פרקטי,ובתקציב הלקוח.

אילן גבאי - ריהוט משרדינסיון רב השנים  והרזומה שלנו בתחום ריהוט המשרד שצברנו תוך כדי עבודה עם לקוחות פרטיים, אדריכלים, ומעצבי פנים הולידו פתרונות רבים לכיצד לרהט משרד, מיקום שולחן משרדי, בחירת כסא משרדי, פתרונות איחסון, מיקום דלפק כניסה בחירת צבעים ועוד.

אנו מייצרים ריהוט משרדי בהתאם לתקציב הלקוח החל משולחן סטודנט לבית ועד סדרות גדולות של קומות משרדים עם כל הנילווה. לפי תוכניות אדריכל בהתאם למפרט טכני מפורט הן לגבי חומרים והן לגבי מידות. כמו כן במגוון צבעים וסוגי עץ. החל מחומרים פשוטים כמו malamin ושבבית עד פורניר ועץ העובר צביעת פוליטורה. תמיד תוך דגש על "פיניש" ברמה הגבוהה ביותר.

מגיבים במהירות רבה לפניית לקוח תוך מענה מקצועי ויעוץ ראשוני ללא חיוב. כמו כן אנו מאוד מעורים בעולם ריהוט המשרדי ודואגים למבחר גדול וחדשני של פתרונות לריהוט משרדי בהתאם לתקציב הלקוח.

תמיד נכונים לחפש ולמצוא ביחד את הפתרון האחד זה שמתאים במדויק ללקוח- כל פעם מחדש על מנת לקבל את המשרד המושלם making offices, make sense

בן לקוחותינו ניתן למצוא לקוחות רבים מהמגזר הפרטי וכן חברות הייטק ומוסדות ציבוריים רבים, משרדי ממשלה, משרדי פרסום, חברות ביטוח, עו"ד ,ועוד רבים וטובים.

 

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ