03-6815381

איך בוחרים כסא משרדי לישיבה ארוכה?

על כסא משרדי אנו יושבים שעות רבות, לכן עליו להיות מזמין, נוח, מרווח וכזה שמתאים לישיבה ממושכת. מחקרים רבים מוכיחים כי ישיבה על כסא נוח ומותאם לגופו של העובד משפיע ישירות על תפוקת עבודתו, כך שחשוב מאוד לבחור בכסאות איכותיים שיאפשרו לעובדים לשבת עליו בצורה נינוחה ולהפיק את המרב מעבודתם.

קטלוג כסאות משרדיים

 

מעבר לקטלוג כסאות משרדיים המלא לחץ כאן>>>

 

אם כך, יש לכם את כל הסיבות לבחור בכסא משרדי נוח, אך כיצד בוחרים אותו נכון ועל מה חשוב לשים דגש?

תמיכה לגב

הגב הוא אזור רגיש וכאשר הכסא אינו בעל תמיכה טובה, משקל הגוף העליון והצוואר מעמיסים על הגב ומכאן מתחילים כאבי גב ותחושת אי נוחות. לכן, חשוב לבחור כסא משרדי מתכוונן בעל קימור גב שיאפשר לתמוך היטב בגב ולמנוע עומסים. ההמלצה היא – לרכוש כסאות אורגניים המתאמים באופן אישי למבנה גופו של העובד.

כסא עם ריפוד נושם

כסא בעל ריפוד נושם ימנע הזעת יתר במהלך ישיבה ממושכת ויאפשר ליושב עליו לשבת בנוחות רבה. לכן, חשוב לבחור כסא עם ריפוד בד שאינו סינטטי, כך הישיבה תהיה הרבה יותר נוחה.

כוונון מהיר ונוח

חשוב לרכוש כסא משרדי מתכוונן, אך מה שלא פחות חשוב הוא לבחור כיסא שקל לכוון אותו למצב הנוח ליושב. הכוונון צריך להיות נוח לקימור הגב ומשענות ידיים מתכוונות שיאפשרו לכם לשבת בנוחות בצמוד לשולחן.

כסא משרדי עם גלגלים

גלגלים בתחתית הכסא יאשרו לכם לעבוד בצורה נוחה ולגשת לכל מקום רצוי בנוחות רבה, אך חשוב שאלו יהיו גלגלים איכותיים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה יציבה וכמובן גלגלים שלא יותירו סימנים על הרצפה.

חומרים איכותיים

חשוב לבחור בכסא משרדי העשוי מחומרים איכותיים, כך תוכלו ליהנות ממנו שנים רבות, לכן השקיעו בעת הבחירה ובררו מאילו חומרים עשויים הכסאות.

עיצוב המתאים לאופי המשרד

מכיוון שכסאות הם אלמנט בולט בחלל, יש להשקיע רבות בבחירת כסאות מעוצבים המתאימים לאופי פעילות החברה מבחינת המראה שלהם. אך זכרו שלא להתפשר על נוחות לטובת עיצוב, אלה שלבו את שני פרמטרים אלו יחד לקבלת עיצוב מרשים ונוחות בלתי מתפשרת.

קטגוריה מומלצת עבורך: כסאות מזכירה איכותיים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ