03-6815381

טרנדים לעיצוב המשרד לשנת 2021

 

עולם העיצוב הולך ומתקדם בקצב מסחרר וזה לא סוד. משרדים רבים מבינים את המשמעות הרבה של משרד מעוצב בקפידה, הרי משרד מעוצב משפיע על תדמית החברה וגם על חווית העובדים בחברה. בשל חשיבות זו, בעלי משרדים רבים נעזרים במעצבי פנים שיאפשרו להם לקבל משרד מעוצב בטוב טעם על פי מיטב הטרנדים האחרונים. גם מבחינת סגנונות עיצוב, נראה כי חלה מגמת שינוי ומשרדים רבים מעוצבים יותר על קו סגנון סולידי ומינימליסטי המאפשר להם לקבל מראה יותר אוורירי ונושם ופחות כבד. למעשה, יותר מחשבה ומינימליזם ופחות עומס בעיניים.פינת ישיבה מעוצבת בצבע אדום

מאות לטרנדים חדשניים

מראה יותר סולידי הוא המראה החדש. קווים נקיים, טאצ'ים קטנים הם אלו שמאפיינים את העיצובים החדשניים לשנת 2018. זאת אנו יכולים לראות גם בעיצוב בתים, המראה הלבן הבוהק יותר מתוחכם עם אמירה מסוימת. העיצוב המינימליסטי בא לידי ביטוי ברהיטים בגווני לבן ופחות גוונים כהים ומעיין אווירה יותר משוחררת.

תם עידן פתרונות האחסון המאסיביים

בעיצובים החדשניים ניתן להבחין שבמקום להציב ארונות אחסון מאסיביים, ניתן לאחסן פריטים שונים בכוורות או במדפי תלויה מעוצבים בקפידה, כך מתקבל מראה נקי יותר ואוורירי בחלל. גם את הצבעי הארונות הכהים מחליפים ארונות אחסון מתכת צבעוניים שמקנים לחלל מראה מודרני ועכשווי.

חיפויי קיר מיוחדים

את הקירות הלבנים המשמימים מחליפים בגאווה חיפויי קיר מרשימים שיכולים להיות חיפוי דקורטיבי מרשים על חלק מקירות המשרד או בכלל כיוון של הדבקת טפטים ומדבקות שנהפכו לשם ודבר בעולם עיצוב הפנים.

רהיטים יותר סולידיים

גם הרהיטים שינו את פניהם ניתן לראות רהיטים הרבה יותר עדינים ופחות מאסיביים. זאת ניתן לראות בחדרי מנהלים אות בחללי אופן פלייס שנהפכו לטרנד לוהט מזה כמה שנים בודדות. גם אם נסתכל על גווני הרהיטים, נראה כי הם יותר שילוב של שני צבעים ואף יותר, אך צבעים רגועים התאומים לאופי חלל חדשני שזה כולל את הדברים הקטנים ביותר ועד דלתות איכותיות במגוון רחב של עיצובים.

אז מה היתרונות של העיצובים החדשניים בשנת 2021?

העיצובים החדשניים מקנים לחלל אווירה יותר רגועה, נינוחה, דינאמית וכמובן יותר מזמינה. לכן, אם רהיטי המשרד שלכם ישנים, עליכם לחדש אותם על מנת לשפר את תדמית החברה ולהתקדם לעיצובים מרשימים יותר שיאפשרו לכם להתענג על משרד חדשני, מרווח וכזה שכיף להגיע אליו כל בוקר.

ראה גם: קטלוג ריהוט משרדידלפקי קבלה מעוצבים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ