03-6815381

שולחן מנהלים – איך לזהות איכות טובה?

מנהלים רבים מוצאים את עצמם מבלים שעות רבות בעבודה מול המחשב והמשרד מהווה עבורם כמעיין "בית שני". לכן, על המשרד להיות מאובזר בריהוט משרדי נוח ואיכותי המותאם בקפידה לגופו של העובד. ישנן דרכים מסוימת שבהן ניתן לזהות את איכות השולחן, אולם קודם לכן חשוב להכיר מקרוב את סוגי השולחנות והחומרים השונים, על מנת שתוכלו לבצע רכישה נבונה שתאפשר לכם ליהנות מהשולחן בשגרת היום יום ואפילו לכמה שנים טובות.

לפני הכל – נוחות בלתי מתפשרת

שולחן מנהלים יכול להיות יוקרתי ומרשים וכזה שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו, אך מה שווה כל היופי והיוקרה אם השולחן אינו נוח למנהל. אז נכון שהוא ירשים את כולם, אבל בסופו של יום הוא זה שיושב עליו ועובד סביב לשעון. לכן, התמקדו בנוחות השולחן, במרחב שלו ובהתאמתו לכסא בצורה מושלמת.

שולחן מנהלים בצבע לבן עם מגירות דיסקרטיותשולחן מנהלים – הגודל כן קובע

שולחן מנהל חייב להיות גדול ומרווח, הרי על השולחן יש לא מעט חפצים ופריטים שונים כדוגמת – ניירת וקלסרים, מחשב, מקלדת ועכבר, ציוד משרדי ועוד מיני רבים. לכן, רכשו שולחן רחב וגדול, אך אם אין ברשותכם חלל גדול בחדר, בדקו אופציה לשלב בו שולחן פינתי שיאפשר לכם להניח בחלל בצידי מדפסת ומיני פריטים נוספים. הכי חשוב- לבחור שולחן שיאפשר לכם לשמור תמיד על סדר.

מגירות ומדפים לאחסון יעיל ודיסקרטי

מגירות ומדפים הם פתרון מצוין עבור חללים קטנים ומאפשרים למנהלים לאחסן בתוכם ציוד משרדי או מסמכים שונים להם הם זקוקים בשגרת עבודתם. על מנת לשמור על דיסקרטיות של מסמכים או מוצרים שונים, חשוב לרכוש שולחן מנהלים עם מגירות ננעלות שיאפשרו לכם לאחסן כל שתרצו בצורה דיסקרטית.

יציבות וחוזק השולחן

שולחן מנהלים איכותי, הוא שולחן חזק שאינו מתנדנד וכזה שניתן להישען עליו בצורה נוחה. לא פעם מרוב עייפות מנהלים סוגרים את החדר, מטים מעט את הכיסא אחורה ושמים רגליים על השולחן, קצת לנוח מתלאות היום. לכן, חשוב שהשולחן יהיה חזק ויציב. החומרים המומלצים הם – עץ מלא, זכוכית, מתכת או ברזל. בכל מקרה, עדיף להימנע מתחליפי עץ שונים כמו – MDF או סיבית.

גימור איכותי למראה מושלם

ישנה חשיבות רבה לגימור השולחן, הרי בסופו של דבר הטאצ'ים הקטנים הם אלו שנותנים את הטון הסופי של החלל. גימור משפיע רבות על איכות השולחן ועמידותו למשך שנים רבות. לכן, בדקו היטב את החיבורים בין החלקים השונים, את רגלי השולחן, את סגירה של המגירות, את הידיות ובכלל את כל החלק החיצוני של השולחן.

רכישת שולחן מחברה אמינה

חברת רהיטים המכבדת את עצמה, תעניק לכם אחריות מלאה על השולחן והסבר מלא על החומרים מהם הוא עשוי. חשוב לרכוש רק מחברות מוכרות המעניקות בית חם ושירות אישי גם לאחר רכישת השולחן.

מוצרי שולחנות נוספים: שולחנות עבודה מפוארים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ