03-6815381

עבודות נגרות בהתאמה אישית+מטבחים.

חברת אילן גבאי ריהוט משרדי מתמחה בשירות של נגרות בהתאמה אישית עבור הריהוט המשרדי ובהתאם לתקציב הלקוח. עבודות החל משולחן סטודנט לבית ועד סדרות גדולות של קומות משרדים עם כל הנלווה לה.עבודות נגרות בהתאמה אישית לפי תוכניות אדריכל ובהתאם למפרט טכני מפורט הן לגבי חומרים והן לגבי מידות.

רהיטי משרד בסטנדרטים שלכם

ניתן לבצע עבודות נגרות בהתאמה אישית של דלפקי קבלה למשרד במגוון צבעים וסוגי עץ. עבודה המאופיינת עם החומרים מכל הסוגים כמו malamin ושבבית עד פורניר ועץ העובר צביעת פוליטורה תוך דגש על "פיניש" ברמה הגבוהה ביותר.

נגרות בהתאמה אישית נועדה לתת מענה עם שירות מקצועי ואדיב לכלל הלקוחות. שירות זה הוא מעבר לסטנדרט המקובל המשלבת טכניקות עבודה מתקדמות לרהיטי המשרד.

בעזרת הידע והניסיון בכל הנוגע לרהיטי משרד נשמח לבצע עבורך את העבודה הטובה ביותר. נגרות בהתאמה אישית המותאמת לצרכים האישים שלך ושל המשרד שלך הכוללת עבודה מתחילת הפרוייקט ועד סיומו.

ניתן להגיע אלינו או ליצור קשר באחת מהאפשרויות ולהעביר לנו את התוכניות שלכם לרהיטי המשרד. בחברה נדע להתאים את הרהיטים ברמת האיכות והגימור הטובות ביותר, אלו העושות את ההבדל בין רהיטים סטנדרטיים לרהיטים הבנויים במיוחד לסטנדרטים ולתוכנית שלכם. אם אתם מעוניינים לשדר את המשרד או להתאים אותו לסטנדרטים שלכם, אילן גבאי ריהוט משרדי זה הבית החם שלכם.

לפרטים נוספים ויצירת קשרראה גם: שולחנות משרדיים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ