03-6815381

שולחן עבודה יוקרתי – כיצד בוחרים?

שולחן הוא מעיין כרטיס ביקור המשלב בתוכו נוחות בלתי מתפשרת לצד מראה תדמיתי מרשים. לכן, במידה והנכם מארחים באופן קבוע לקוחות במשרד, עליכם לשים דגש בבחירת שולחן עבודה יוקרתי, אך כמובן שיש צורך גם לא להתפשר על נוחות, הרי לבל נשכח כי עליכם לשבת בצורה נוחה ומרווחת על השולחן. שולחנות משרדיים מגיעים במגוון רב של גדלים, חלקם שולחנות גדולים ומסיביים, חלקם שולחנות פינתיים, חלקם שולחנות המיועדים ל "אופן פלייס" וחלקם שולחנות קטנים המתאימים כשולחנות זמניים. אם כך, המבחר הוא רב כך שעליכם לבחור את השולחן על פי סדר העדיפויות שלכם ועל פי צורכיכם על מנת לשבת בנוחות רבה בעת עבודתכם.

שולחן עבודה עם כסא מנהלים שחור וכסאות אורח שחוריםשולחנות עבודה – סוגים שונים

שולחנות מחשב

נהוג לחשוב כי שולחנות מחשב אמורים להכיל מחשב, מקלדת ועכבר, אך לא רק. חשוב לזכור כי על השולחן יש לא מעט ניירת וציוד משרדי התופסים מקום על השולחן, לכן עליו להיות מרווח ומתאים בקפידה לאופי העבודה שלכם.

שולחנות מנהלים

יש לא מעט סגנונות של שולחנות מנהלים, אך המשותף בין כולם הוא המרחב של השולחן והתוספות השונות כמו  מגירות. המרווח בשולחן הוא גולת הכותרת, הרי במהלך היום נערמת ניירת רבה לצד הציוד המשרדי שתופס מקום רב לכן בראש ובראשונה עליו להיות מרווח, עשוי מחומרים איכותיים, בעל גימור לקה מרשים וכמובן יציב וחזק.

שולחן למזכירה

שולחן למזכירה גם הוא חייב להיות מרווח, אך עליו להיות גם מעוצב בטוב טעם, במיוחד אם הוא מוצב בכניסה למשרד כמעיין דלפק קבלה. חשוב לקחת בחשבון כי על שולחן זה יש לא מעט ציוד משרדי  כדוגמת – מדפסת קטנה, טלפון, מחשב, מקלדת, עכבר, תיקיות ועוד מגוון ציוד נוסף, לכן חשוב לרכוש שולחן המתאים לאופי עבודת המזכירה.

לסיכום, בחירת שולחן עבודה הוא לא עניין של מה בכך ודורש התאמה מלאה לאופי העובד על מנת שיאפשר לו לעבוד בנוחות רבה ולהפיק את המרב מעבודתו. לכן, עליכם לבחור בתבונה את השולחן ולהקפיד על מראה עיצובי המותאם לאופי המשרד, אך בד בבד אל תתפשרו על נוחות בלתי מתפשרת לצד מרחב רב.

קטגוריות מומלצות עבורך: שולחן עבודה איכותי

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ