03-6815381

ארונות פח משרדיים

ארונות פח משרדיים מעניקים פתרון אחסון מושלם למשרד

מהו ארון פח?

ארון פח הוא פריט חובה בכל משרד ובית פרטי ובכלל בכל מקום שיש צורך לאחסן בו פריטים שונים. בבתים פרטיים נהוג לרכוש ארונות העשויים מעץ מלא ואיכותי ובמשרדים נהוג לרכוש ארונות פח שמוכרים לנו יותר מהשם ארונות מתכת או בשם ארון מתכת משרדי. פח הוא למעשה חומר מתכת חזק ועמיד המשמש לטובת בניית רהיטים שונים ואקססוריז והוא כיום נחשב לאחד החומרים החזקים יותר בשוק. ארונות פח אומנם מוכרים לנו משנים עברו, אך נראה כי בשנים האחרונות הם עברו שינוי של ממש מבחינת נראות ועיצבו וניתן למצוא אום במגוון רב של עיצובים מודרניים אשר משתלבים היטב במשרדים מעוצבים ובעלי אמירה קלאסית.

 

מה ניתן לאחסן בארונות פח?

ארונות פח הם חזקים, יציבים ועמידים למשך שנים רבות, לכן הם מתאים לאחסון של דברים כבדים במיוחד כדוגמת קלסרים, ניירת, ציוד משרדי, מכשירים, מכונות כבדות, חצים כבדים ועוד מיני פריטים אחרים. למעשה, ארון פח עשוי מחומר אשר נשמר לאורך שנים רבות ואינו מחליד או צובר בלאי בחלוף השנים, לכן ניתן להציב את ארון מתכת משרדי בכל מקום רצוי ואפילו במחסנים גדולים ובארכיונים של מוסדות ציבוריים או משרדים גדולים.

 

ארון פח - מגוון רב של עיצובים וצבעים

אם בעבר הכרנו את ארונות הפח אשר היו בגוונים די משעממים ולא מודרניים כדוגמת אפור, חום, שחור, בז' וכו', כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן למצוא מגוון רב של גוונים המתאמים לעיצובים מודרניים, שהרי ניתן לצבוע ארון פח בצבעים שונים על ידי צביעה בתנור, מה שמבטיח את עמידות הצבע למשך שנים רבות. על ידי צביעה בתנור הצבע נצרב בתוך ארון הפח, כך שהוא אינו מתקלף אף פעם.

 

כמו כן, ניתן למצוא ארונות פח וגם ארונות מתכת במגוון רב של גדלים שונים המתאימים בקפידה לכל שימוש, בין אם מדובר על שימוש ארונות מתכת למשרד פרטי או לצורך שימוש משרדי כולל. ארונות פח יכולים להיות גדולים ומסיביים המתאימים לאחסון מספר רב של פריטים או כשידות קטנות עם מגירות אותן ניתן להציב ארון פח תחת שולחנות משרדיים לצורך אחסון של פריטים קטנים וניירת. אם כך, נראה כי מדובר בפתרון אחסון נהדר המשתלב היטב בכל משרד מודרני.

 

ראה גם: ארון לקלסרים איכותי | ריהוט מוסדי

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ