03-6815381

כונניות למשרד

כונניות למשרד לאחסון מגוון רחב של פריטים שונים

בחירת ריהוט משרדי הוא משימה די מורכבת למי שאינו בקיא בתחום הריהוט, אולם כיום ניתן להיעזר ביועצים מחנויות רהיטים משרדיים המציעים שירותי ייעוץ ומכירה לבעלי עסקים או במעצבי פנים המתמחים בעיצוב משרדים. מבין כלל הריהוט אותו יש לרכוש עבור המשרד, ניתן למצוא כונניות למשרד שהן למעשה אחד מפריטי הריהוט החיוניים להתנהלות היום יומית במשרד.

 

כונניות למשרדים מאפשרות אחסון של מגוון פריטים שונים הנחוצים להתנהלות שוטפת ביום יום כדוגמת מסמכים, קלסרים, ציוד משרדי, תיקים אישיים של העובדים ועוד מיני חפצים אחרים. יש לא מעט סוגים של כונניות, חלקן עשויות מפלסטיק קשיח, ממתכת, מעץ מלא ועוד מיני חומרים שונים, כאשר ההמלצה היא לבחור בחומר איכותי וחזק שיאפשר לכם ליהנות עם כונניות למשך שנים רבות.

 

כונניות למשרד ניתן למצוא גם מחוברות לשולחנות עבודה, כך שאם ברצונכם ליהנות משולחן פרקטי ונוח תוכלו לרכוש שולחן עם המשלב כוננית למשרד, אולם אם השולחן אינו מגיע עם כונניות, תמיד תוכלו לרכוש אותן בנפרד ולצרפן לשולחן העבודה או פשוט לתלות את הכונניות למשרד על גבי קיר במיקום שיהיה נגיש ונוח לעובדי המשרד שיכולים להיות פקידים או מזכירות או כל עובד אחר במשרד.

 

איך בוחרים כונניות למשרד?

כוננית למשרד היא למעשה סוג של מסגרת עם מדפים מודולריים המעניקים פתרון אחסון מצוין עבור פריטים שונים כגון – קלסרים, ניירות, ספרים מוצרי תצוגה, תעודות, פרטי נוי ועוד. כונניות משרדיים לרוב מייצרים מחומר מלמין או מסנדוויץ' המחופה בפורמייקה צבעונית. כמו כן, ניתן למצוא גם כונניות משרדיות דקורטיביות העשויות ממתכת או משילוב של מתכת וזכוכית דקורטיבית למראה יוקרתי.

 

בעת רכישת כוננית למשרד חשוב לייחס חשיבות לכובד המשקל שהן יכולות לשאת, שהרי לעיתים יש צורך להניח על גבי כונניות משרדיים משקל כבד, לכן חשוב להתאים את סוג וחומר הכונניות בהתאם לצרכים שלכם ועל פי סוג הפריטים או החפצים שיונחו על גבי הכוננית.

כמו כן, תוכלו לבחור את הצבע הרצוי של הכונניות ולהתאימן בקפידה לאופי וסגנון המשרד, כך תוכלו לזכות בפריט נוי נהדר המשמש גם לצורכי אחסון וגם כפריט דקורטיבי שיעטר את הקירות במשרד.

 

ראה גם: שולחנות משרדיים | ארונות משרדיים | רהיטי מתכת

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ