03-6815381

כסאות מחשב

כסאות מחשב איכותיים ומרופדים המשלבים ארגונומיה ונוחות לעובדים בצורה מושלמת לישיבה ממושכת מול המחשב בבית או בעבודה כולל כסא מחשב מקצועי ונוח, החיוניים לאפקטיביות העבודה.

אחד האתגרים הגדולים יותר באבזור המשרד ורכישת ריהוט משרדי, הוא - בחירת כסא מחשב. על כסאות מחשב אנו או עובדי החברה יושבים שעות ארוכות בשגרת היום יום, לכן הוא חייב להיות נוח, מרווח ומתאים בקפידה למבנה גופו של העובד. שימת לב לפרמטרים אלו יכול לסייע רבות לעובד במהלך עבודתו ולאפשר לו ליהנות מישיבה נוחה לצד שמירה על בריאות גופו לטווח הארוך. חשוב לציין כי ישיבה ממושכת על כסא מחשב שאינו נוח לעובד, יכול לגרום לו לבעיות בריאותיות בטווח הארוך ובטווח הקצר, הן מבחינת כאבי גב, צוואר ושרירים תפוסים ולגרום לו להיעדר מעבודתו. לכן, בכל מה שקשור לבריאות העובד אין מקום לפשרות.

 

איך בוחרים כסאות מחשב בצורה נכונה ועל מה חשוב לשים דגש?

יש לא מעט סוגים של כסאות מחשב המיועדים לעבודה ממושכת מול המסך כמו – כסא מזכירה, כסאות מנהלים, כסאות לחדרי ישיבות, כסאות בר למטבח, לפינת המתנה ועוד. החוכמה היא לבחור כסאות מחשב העונים על הפרמטרים הבאים:

 

כסא נוח

נוחות היא מעל הכל, הרי מה שווה כסא מעצב בטוב טעם אם הוא אינו נוח ליושב עליו, לכן חשוב לבחור כסאות עם ריפודים נוחים, מרווחים, עם משענת לגב העליות והתחתון, כסאות מחשב הניתנים לכוונות מבחינת גובה, המשענת והידיות. שימת לב לפרמטרים אלה תוביל אתכם לבחירה פרקטית ונכונה.

 

כסא מחשב מעוצב בהתאם לאופי וסגנון העצוב של המשרד

נכון שאין להתפשר על נוחות, אך העידן המודרני וריבוי הדגמים בשור מאפשרים לנו לבחור כסאות המשלבים נוחות ועיצובים מרהיבים, כך שהבחירה קלה יותר. כמו כן, ניתן למצוא כסאות מחשב ארגונומיים שיאפשרו לכם לקבל כסאות נוחים המותאמים לסביבת עבודה  אינטנסיבית וממושכת מול המסך.

 

כסאות מחשב עם גלגלים

כיום כמעט בכל כסאות מזכירה וכסאות מנהלים קיימים גלגלים בתחתית של הכסא, מה שמאפשר גישה נוחה ומהירה לארונות או כונניות הנמצאים סביב השולחן. הגלגלים למעשה יוכלו לתת מענה מצוין למזכירות או לעובדים הזקוקים לנוע בחלל עבודתם, כך שהם לא יצטרכו לקום מהכסא כדי לשלוף מסמכים שונים מארונות או שידות, אולם חשוב לבחור בכיסא בעל לפחות 4-6 גללים.

 

ראה גם: שולחנות משרדיים | שולחן מחשב

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ