03-6815381

מדפי מתכת

מדפי מתכת איכותים בצבע קרםבעת כניסה למשרד חדש ידוע כי יש צורך לדאוג היטב דווקא לפרטים הקטנים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה נינוחה בשגרת היום יום. אומנם תהליך אבזור וריהוט המשרד הוא מורכב ואף סיזיפי, אך בסופו של דבר תוכלו ליהנות ממשרד יפה וכזה שכיף לעבוד בו.

 

בעלי עסקים רבים מתמקדים דווקא ברכישת רהיטים הכרחיים ודומיננטיים כמו – רכישת שולחנות וכסאות משרדיים ושוכחים דווקא את האלמנטים הקטנים שיכולים לעשות הם את החיים הרבה יותר נוחים בשגרת היום יום כמו – התקנת מדפי מתכת או מכל חומר אחר. מדפי מתכת אלו יכולים להיות יעילים ביותר ולעשות לכם את המשרד מאורגן ומסודר.

 

אלו שימושים ניתן עשות עם מדפי מתכת?

מדפים ממתכת הינם מסייעים לאחסן מגוון רב של פריטים כמו – קלסרים, ציוד משרדי, תעודות, פרטי נוי, עציצים, מכשור הקשור למשרד ועוד מיני אחרים. היתרונות עם מדפים ממתכת שניתן לחסוך את עלות רכישת ארון ופשוט להתקין מדפים בצורה מסודרת בכל מקום אפשרי במשרד, אם זה בחדרי עבודה של העובדים, ליד דלפק הקבלה של המזכירה, במסדרונות, במחסנים, בחדר השירותים, במטבח של המשרד, לצד פינת ההמתנה ובכלל בכל מקום. מובן שיש צורך לשמור על סדר מופתי במדפים אלה, כיוון שהם חשופים לכולם.

 

למה דווקא מדפי מתכת?

ישנם כמה סוגים של חומרים שמהם ניתן ליצור מדפים כמו – עץ מלא, מלמין, סיבית ובניהם גם מדפי מתכת. מדפים ממתכת עשויים מחומר יעודי בחוזקו הרב ובעמידותו למשך שנים רבות, לכן הוא החומר המומלץ ביותר לטובת מדפים. כמו כן, החוזק של מדפי המתכת מאפשר אחסון של מגוון רב של פריטים כבדי במיוחד, מה שמאפשר להציב על מדפים למחסן אלה מכשירים כבדים, מדפסות, חלקים כבדים, ציוד משרדי ובעצם כל דבר.

 

כמו כן, מתכת קל לצבוע ולכן ניתן למצוא מדפים ממתכת במגוון רב של צבעים. את המתכת צובעים על ידי צביעת מידוף מיוחדת בתנור, לכן הצבע נחרט במתכת והוא אינו מתקלף עם השנים. את מדפי מתכת תוכלו להתאים בקפידה על פי אופי וסגנון המשרד הן מבחינת גדלים, צבעים, דקורציות מעניינות וגם לבחור את העובי הרצוי על פי כובד הפריטים אותם תרצו להניח על מדפי מתכת.

 

ראה גם: רהיטי מתכת | ריהוט מוסדי

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ