03-6815381

מחיצות למשרדים

מחיצות למשרדים מעניקים ניצול מירבי של החלל ופרטיות לכל עובד

אבזור המשרד הוא תהליך מורכב הטומן בחובו שימת לב לפרטים קטנים על מנת ליצור חלל עבודה מזמין וכזה שיספק לעובדים מרחב לצד פרטיות בזמן עבודתם. כחלק מעיצוב המשרד ושמירה על פרטיות העובדים, בעלי מקצוע רבים ממליצים על התקנת מחיצות למשרדים על מנת לנצל היטב את החלל ולאפשר לעובדים לעבוד בצורה נינוחה. כדי להשלים את עיצוב המשרד חשוב לבחור גם רהיטי משרד המתאימים בקפידה לחללים פתוחים או חללים קטנים שבהם יש מחיצות בין העובדים.

 

כיצד ניתן לנצל חללים בעידן המודרני בעזרת מחיצות למשרדים?

חללי "אופן פלייס" נעשו פופולריים בשנים האחרונות בעיקר עם כניסת עידן ההייטק והמחשבים, הרי כל מה שעובדי הייטק זקוקים לו הוא – מרחב עבודה נוחה, גישה נוחה למחשב ואולי עוד קצת מקום על השולחן לניירת וזאת בשונה ממקומות בהם מקבלים קהל. את חללים אלו ניתן לאבזר במחיצות למשרד כדי ליצור הפרדה מלאה בין העובדים, אך חשוב שחללים אלו יהיו מבודדים ובעלי בידוד אקוסטי טוב, כדי שעובדים יוכלו לעבוד בצורה שקטה ונוחה.

 

אך לא רק הייטק, גם מוקדים טלפונים בחברות שונות זקוקים לחללי עבודה נוחים לעובדים, אך במקרה של מוקדים טלפונים חשוב ביותר להתקין מחיצות למשרד בעלי בידוד אקוסטי טוב כדי שכל עובד יוכל לעבוד בצורה נוחה ללא רעשים סביב ובכלל לדבר עם לקוח על הקו בצורה נוחה. חשוב לציין כי מחיצות יכולות להיות גם בין חדרים שונים במשרד ולא רק בחללי אופן פלייס, לכן כדאי להכיר את היתרונות של המחיצות ולשלבם בצורה מקצועית על ידי בעל מקצוע.

 

חשיבות בידוד אקוסטי בחללים פתוחים

כאשר בוחרים מחיצות למשרדים חשוב לשים לב לשני פרמטרים חשובים: האחד הוא בחירה נכונה של המחיצות מבחינה עיצובית, הרי מקום העבודה הוא כמו בית שני עבור העובדים ולעיצוב יש משמעות רבה על ההרגשה הכללית. הפרמטר השני והחשוב יותר הוא – רכישת מחיצות אקוסטיות המבודדות רעשים. כיום, ניתן למצוא מחיצות שבהן יש חומר אקוסטי המבודד היטב רעשים כדוגמת בידוד על ידי צמר סלעים, או בידוד אקוסטי על ידי חומר פלקסבורד שהוא פופולרי מבין שניהם.

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ