03-6815381

שולחנות מנהלים

שולחנות מנהלים מפוארים המעניקים מרחב עבודה מושלם, לרושם ונוכחות נהדרת מול הלקוחות

בעידן של היום ריהוט המשרד הפך לחלק חשוב מתדמית החברה ולו יש השפעה רבה על האווירה במשרד ועל קהל הלקוחות המעוניינים לעשות עסקים עם החברה. משרד מעוצב בטוב טעם ובו ריהוט חדשני, מן הסתם ישדר יוקרה ואף יעניק לעובדי החברה כמעיין בית שני נעים, מרווח ונוח. מבין כלל הריהוט המשרדי שיש לרכוש עבור המשרד, נראה כי דווקא בחירת שולחן מנהל יוקרתי היא הקריטית, הרי שעל שולחנות מנהלים להיות מצד אחד מרווח ונוח עבונו, ומצד שני דקורטיבי ומותאם בקפידה לאופי והסגנון העיצובי של המשרד. על מנת לצלוח את האתגר, בעלי עסקים רבים פונים דווקא למעצבי פנים שיסייעו להם במלאכת עיצוב וריהוט המשרד או ביועצים מטעם חברות לשיווק ריהוט משרדי.

אז כיצד בוחרים שולחן מנהל נוח ומרווח וגם מעוצב בקפידה?

קצת קשה להיעזר במפרט הטכני של שולחנות מנהלים, שהרי יש מגוון רב של סוגים וכל חברה מציעה את השולחן הנוח והטוב ביותר, אולם לא תמיד אנו יודעים איזה שולחן יהיה נוח עבורנו וישרת את המטרה. לכן, חשוב לרכוש שולחן מנהל מפואר וכסא מנהל בו זמנית ולבחון היטב את הנוחות שלהם. מובן שיש צורך להתייחס גם לנושא עיצוב השולחן, שהרי בסופו של דבר עליו להרשים את הלקוחות המגיעים למשרד ולשדר יוקרה.

הגודל כן קובע

אחת הדילמות המוכרות בבחירת שולחן מנהל היא בחירת גודל השולחן. מצד אחד, שולחן גדול מידי לחלל משרד קטן יוכל לתפוס את המקום ולא להותיר מרחב בחלל. מצד שני, שולחן מנהל קטן מידי בחלל גדול יוכל להפוך אותו לפשוט. לכן, חשוב לשים לב גם לגודל החלל טרם בחירתו. חשוב לציין כי באולמות תצוגה של חנויות רהיטים לא ניתן להתייחס לגודל שולחן מנהלים, כיוון שהוא מונח באולם תצוגה גדול, לכן כדאי למדוד את מידות החדר ולהתאים למידות את גודל השולחן.

איכות השולחנות מנהלים

חשוב לשים דגש על איכות החומרים מהם עשויים שולחנות מנהלים, כך תוכלו ליהנות ממנו שנים רבות. החומרים המומלצים הם – עץ מלא, מתכת חזקה, שילוב של זכוכית ומתכת ועוד. בכל מקרה כדאי להימנע מתחליפי עץ.

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ