03-6815381

רהיטי מתכת

רהיטי מתכת מחומרים איכותיים המותאמים אישית לדרישות הלקוח 

רהיטי מתכת למשרד לא בכדי נפוצים מזה שנים רבות, אולם נראה כי הם עברו שינוי של ממש בשנים האחרונות. כולנו מכירים את ארונות מתכת למשרד בגוונים די משעממים שהיו חלק מהנף בכל משרד בעיקר בשנות ה – 90 ושנות האלפיים המוקדמות. נכון שמדובר ברהיטים חזקים, עמידים וכאלו שניתן ליהנות מהם שנים רבות, אך המראה שלהם כבר אינו אופנתי במשרדים המודרניים. בשנים האחרונות חלה מגמה חוזרת של רהיטי המתכת והם חזרו בגדול לזירה העיצובית, אך בטוויסט חדשני ששדרג פלאים את המראה שלהם. רהיטי המתכת החדשניים מגיעים במגוון רב של עיצובים וצבעים מרהיבים שיכולים להשתלב בצורה נהדרת בכל משרד. את רהיטים אלו ניתן לבצע בתנור בכל צבע רצוי והם הם הופכים לדקורטיביים ומגניבים המתאימים בקפידה לעיצובים החדשניים של היום.

 

אלו רהיטי מתכת למשרד ניתן למצוא?

את רהיטי המתכת ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים וגדלים שונים, החל מארונות מתכת למשרד, שידות יפיפיות, שולחנות משרדיים ממתכת, מדפי אחסון, כסאות דקורטיביים למטבח במשרד ועוד. למעשה, רהיטי מתכת הם יציבים וחזקים, כך שהם מתאימים בעיקר לאחסון מגוון רב של ציוד משרדי כבד במיוחד והם מתאימים למגוון רב של תעשיות, החל ממשרדים מתעשיית הבנייה ועד משרדי פרסום מדליקים המחפשים ריהוט אופנתי השונה מהסטנדרט המקובל של ריהוט עץ. כמו כן, רהיטי מתכת למשרד מתאימים גם למי שמחפש לעצב את המשרד בסגנון וינטאג' עתיק, אך עם נגיעות אופנתיות המזכירות את שנות השמונים, אך עם טוויסטים המראים על חדשנות בלתי מתפשרת.

 

כל הסיבות לבחור ארונות מתכת למשרד

ידוע כי איכות הרהיטים שיש כיום בשוק אינה דומה לאיכות שהייתה בעבר, שהרי פעם היו רהיטים מעץ מלא ואיכותי וכיום רוב הרהיטים עשויים מתחליפי עץ שונים שאינם מחזיקים לזמן רב ורהיטי עץ מלא הם יקרים, כך שעם ארון מתכת משרדי מקנים בדיוק מה אם צריכים – גם ריהוט דקורטיבי עמיד וחזק משאר תחליפי העץ וגם מחיר אטרקטיבי של המוצרים. מלבד זאת, הצבעוניות של הרהיטים יכולים להפוך כל משרד משמים למלא חיים ומיוחד.

 

מגוון רב של סוגי ארונות מתכת

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של ארונות מתכת למשרד החל מארונות גדולים המתאימים לארכיונים או למחסנים גדולים ועד ארוניות קטנות שיכולות לשמש מזכירות או אחסון ציוד משרדי. המטרה של ארון מתכת משרדי הוא לעשות סדר במשרד ולאפשר לעובדי המשרד לאחסן את כל הציוד המשרדי בצורה מאורגנת בארונות אלה. למעשה, תוכלו למצוא מגוון רב של גדלי ארונות ולהתאימם בקפידה לאופי ועיצוב המשרד מבחינת צבעים וסגנונות השולטים בחלל.

 

היתרונות של ארונות מתכת

בחירה של ארון מתכת משרדי היא ללא ספק מוצלחת, שהרי  מדובר בארון חזק ויציב שניתן להציב אותו בכל מקום אפשרי, בין אם מדובר במחסן או בחלק הפנימי של המשרד. היתרונות של ארונות מתכת הם ידועים, שהרי מדובר על ארונות רחבים במיוחד שניתן למצוא אותם בגוונים שונים ולהתאימם בקפידה לסגנון ועיצוב המשרד. כמו כן, תוכלו למצוא את ארונות אלו בדקורציות שונות כגון – סגנון וינטא'ג מיוחד עם ידיות מיוחדות ובכל צבעים מרשימים. חשוב לציין כי ארון מתכת משרדי עוברים צביעה מיוחדת בתנור, כך שהצבע נצרב היטב למתכת והוא אינו מתקלף כלל עם הזמן.

 

ראה גם: ארונות משרדיים ריהוט מוסדי

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ