03-6815381

שולחנות עבודה

שולחנות עבודה ייעודים לעבודה ממושכת ומעניקים מרחב עבודה וארגון של הקלסרים והניירת על השולחן

שולחנות עבודה הם חלק מוכר מהנוף במשרד ונראה כי הם פריט דומיננטי במשרדים, לכן חשוב לבחור אותם בצורה נכונה. שדרוג המשרד או כניסה למשרד חדש הם ללא ספק התרגשות רבה, אך דורשת מבעלי המשרד לרכוש ריהוט משרדי שיאפשר לעובדים לעבוד בצורה נוחה ויעילה. כיום, ניתן למצוא מגוון חנויות רהיטים המציעות שפע של שולחנות עבודה במגוון רב של צבעים, גדלים ועיצובים שונים, מה שלא תמיד עושה לבעלי המשרד את החיים קלים מרוב ההיצע הרב.

סוגי שולחנות עבודה הפופולריים במשרדים

  • שולחן עבודה למזכירה – שולחן זה אומנם נקרא שולחן מזכירה, אך הוא יכול להתאים לשאר עובדי המשרד. ישנם סוגים שונים של שולחנות מזכירה המתאימים לעובדים כמו – שולחנות פינתיים, קטנים, גדלים, עם מחיצות ועוד. בבחירת שולחנות אלו חשבו להתמקד על מרווח, מה שיאפשר לעובדים לעבוד בצורה נוחה ולא עם שולחן צפוף ועמוס.
  • שולחן מנהלים – שולחן זה מתאים לחדרי מנהלים והוא לרוב מרווח וגדול כדי שיוכל להכיל את המסמכים והציוד הרב מונחים על שולחנו של המנהל ביום יום. לרוב, שולחנות אלו יהיו גם מאסיביים וגדולים ויהיו עשויים מעץ מלא כיאה למעמדו של מנהל. אולם, בעיצובים המודרניים נראה כי מנהלים רבים בוחרים בשולחנות עבודה קצת יותר סולידיים, ויתר במראה קלאסי מודרני המתאים למשרדים המעוצבים בטוב טעם.
  • שולחן לפינת המתנה – פינת המתנה היא חמימה ונעימה ומדמה הרגשה של סלון ביתי, לכן חשוב לבחור שולחן קפה במראה סולידי שישתלב בצורה מיטבית בפינת ההמתנה. כמו כן, תוכלו לשלב בפינת ההמתנה גם כורסאות או כסאות נוחים כדי שהאורחים הממתינים יוכלו לשבת בצורה נינוחה ליד השולחן.
  • שולחן עבודה לחדר ישיבות – חדר ישיבות הוא לב ליבה של המשרד ובו מנהלים דיונים או ישות עסקיות עם לקוחות או עובדי המשרד, לכן השולחן חייב להיות מרווח ונוחה, כדי שכולם יוכלו לראות אחד את השני במהלך הישיבה. ישנם כמה סוגים של שולחנות לחדרי ישיבות: שולחנות עבודה עגולים, מרובעים, מלבנים ואליפסיים. המטרה בשולחן ישיבות היא לאפשר לכל האורחים או העובדים לשבת בצורה נעימה ונוחה, לכן חשוב לרכוש גם כסאות נוחים.
זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ