03-6815381

שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים כיום הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של חברות, ארגונים ומשרדים שונים בארץ ובעולם המקפידים על עיצובים מיוחדים שיהפכו את המשרד לנעים, שמח ולסביבת עבודה חיובית ומרעננת. חשוב להעניק לעובדים שולחן משרדי שיהיה נוח, פרקטי ויעיל גם יחד.

ריהוט משרדי משדר את אופי ותורם רבות לתדמית החברה, לכן בבואנו לרכוש ריהוט, חשוב לייחס חשיבות לנראות הרהיטים ומיקומם בחלל. אבל לא די רק בנראות ובעיצוב שלהם, על רהיטי המשרד להיות נוחים לעובדי החברה מבחינת גודל ופרקטיקה, על מנת שהרהיטים ישרתו אותם בנאמנות בשגרת היום יום. אחד האתגרים הגדולים יותר, הוא בחירת שולחן עבודה בהתאמה אישית עליו הם יניחו את המחשב עם הציוד הנוסף ובכלל מולו הם יקבלו לקוחות או אורחים הבאים לבקר, לכן שולחן משרד חשוב שיהיה מרווח, פרקטי וכזה שנוח לעבוד עליו.

עבודה נוחה ויעילה בשגרת היום יום

עובדי החברה נמצאים יום יום מול מחשב ועליהם לתפקד ביעילות סביב השעון כדי להוביל את החברה להצלחה ובכלל להניע מהלכים בארגון. לכן, חשוב להתאים שולחן משרדי בקפדה לעובד, אם לדוגמא מדובר בשולחן מנהלים, עליו להיות מרווח ובעל יוקרה מסוימת. לעמת זאת, אם מדובר בשולחן למזכירה או לפקידה, עליו להיות מספיק מרווח כדי להכיל את המסמכים הרבים ואת הציוד המשרדי שלו היא זקוקה במהלך עבודתה.

שולחן המשרדי עוזר בשמירה על סדר וארגון

כיום על שולחנות משרדיים יש מחשב, מקלדת ועכבר. על פריטים אלו להיות מונחים בקפידה, אך יש צורך לדאוג גם למקום עבור פריטים נוספים כדי שהם יהיו מונחים על שולחן משרדי בצורה נוחה. כדי לשמור על סדר, תוכלו לרכוש שולחן משרדי המגיע עם מגירות, שידות או כונניות שיאפשרו לכם להנות בעבודה עם שולחן למשרד ריק עד כמה שניתן וכל המסמכים והציוד יהיו מסודרים בקפידה במגירות או בכונניות. שמירה על סדר בעבודה היא הכרחית ואף יעילה לצור עבודה רגועה יותר.

עיצוב נכון המתאים לאופי החברה

בעת בחירת שולחנות משרדיים חשוב לייחס חשיבות גם לעיצוב שלהם, כיוון שהם אלמנט בולט בחלל ולהם יש השפעה רבה על הנראות הכוללת של החדר. לכן, חשוב בראש ובראשונה לבחור שולחן משרדי פינתי או רגיל המתאים מבחינת גודל לחדר, כך שמצד חד הוא לא יהיה גדול ביחס לחדר ומצד שני לא יהיה קטן מידי ויעלם בחלל, אלה גודל המתאים בקפידה לסגנון החדר.

 

ראה גם: ארונות משרדיים | כסאות משרדיים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ