03-6815381

איך לבחור שולחן מחשב?

בימינו שכל משרד ובית מכילים מחשבים חשוב לדעת להתאים שולחן מחשב והכיסא הנכונים עבור זה. הילדים וגם המבוגרים מבלים שעות רבות מול המחשב, תנוחת הישיבה מול המחשב מחייבת את כל הנוחות על מנת לא להגיע למצב בו מתחילים לסבול מכאבים ומחושים בשל ישיבה ממושכת מול השולחן. לכן אל להקל ראש בבחירה של שולחן ראוי למחשב.

שולחן מחשב מעוצב בצבע לבןיש היום שולחנות שמיועדים למחשבים נייחים וניידים. חשוב שתדעו מראש באיזה מחשב אתם משתמשים, שכן זה יעזור לכם לבחור את השולחן הנכון. שולחן צריך להתאים את עצמו למקלדת, לאורך המחשב, לאביזרים הנלווים כמו רמקולים ועוד. להלן כמה טיפים לבחירת שולחן מחשב.

סוגי שולחנות מחשב

יש היום מגוון שלם שולחנות כגון: שולחן מחשב זכוכית או שולחן מחשב לבן ובעוד גוונים, שילוב של שולחנות מחשב ופינות עבודה, שולחן פינתי למחשב ועוד. יש מקומות שניתן לרכוש מלבד שולחן את כל מה שזקוקים לחלל משרדי במחיר נוח, ושגם יהיה שולחן מעוצב למרות הכול. הבחירות רבות אבל כדאי לצמצם אותם לפי הצרכים של כל אחד ואחת.

אז איזה שולחן רצוי לרכוש?

שולחן מחשב אמור להתאים לכל מי שלמעשה נוהג לשבת מולו. באם מדובר בסטודנט או תלמיד בית ספר או הורה או עובד בחברה ועוד. את השולחן חשוב לסדר בצורה כזו שהיא מתאים לחלל בו הוא שוכן. כדאי לחשוב מראש אם זקוקים שהשולחן יהיה עם מדף למקלדת או אולי שולחן מחשב עם מגירות בצד או אולי מדף לכונן של המחשב באם מדובר במחשב נייח, או שולחן מחשב עם מדפים מעליו, כל אלה אופציות שחשוב שיילקחו בחשבון טרם לרכישה.

להתאים את הריהוט לשולחן

כדאי שהשולחן יהיה מותאם לכלל הריהוט בחדר ולא יחרוג בסוג החומרים ממנו הוא עשוי או בצבעים. גם כדאי להתייחס מבחינת מראה שהוא הולם את החלל, שכן הוא למעשה הופך להיות פריט ריהוט לצד היותו פריט פרקטי. היום יש נטייה לבחור בשולחן מחשב ארגונומי למשרד או לבית שמשמעותו שולחן שהוא מותאם לגוף של האדם ולצרכיו האישיים, הוא מותאם מבחינה הנדסית לעבודה של אנשים שהם עושים שימוש על בסיס יומי ומבלים שעות ארוכות מול מחשב.

שולחן מחשב עם ריהוט נוסף

ניתן היום לרהט את המשרד או את הבית שלנו בעוד פרטים שמבחינת אורתופדים רבים הם נחשבים לפריטים קריטיים לציוד משרד כמו הדום לרגליים ועוד. בעת יושבים מול השולחן המנח של הגוף מוכרח להתאים לזמן העבודה הארוכה כדי שלא יהיו בעיות פיזיות כמו כאבים בגב או בצוואר ובשכמות. כמו כן ישיבה לא נוחה ומנח לא טוב לילדים יכולה לגרור לדלקות בידיים ובמפרקי הידיים, שולחן נכון ובריא שלוקח בחשבון את כל אלה יכול להעניק לגוף את כל המנחים הראויים לו ולספק שעות עבודה מול מחשב ארוכות ופרודוקטיביות.

מוצרים נוספים: ארונות משרד, שולחות מחשב

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ