03-6815381

ארונות משרדיים

ארונות משרדיים איכותיים ומעוצבים יעניקו לכם יכולת ארגון וניהול העסק בצורה נקיה מסודרת

שדרוג המשרד הוא הזדמנות נהדרת לדאוג לאחסון הפריטים הנחוצים בו בצורה מאורגנת ומסודרת. כאשר חושבים על סדר, ישר נזכרים בארונות משרד שהם נועדו בדיוק למטרה זו. כיום, ניתן למצוא מגוון רב של ארונות משרד המתאימים בקפידה לעיצובים המודרניים השולטים בזירה העסקית, כך שנותר לכם לבחור את העיצוב והגודל הנכון ולהתחדש בדגמים יפיפיים שישרתו אותנו ואת כלל העובדים בנאמנות בשגרת היום יום.

 

ארונות משרדיים לרוב עשויים מעץ מלא או מתכת, אולם ניתן למצוא גם סוגים נוספים של חומרים כדוגמת ארונות פח איכותיים, ארונות ממלמין, ממתכת ועוד מגוון סוגים ארחים, כאשר המומלצים והפופולריים מבין כולם הם הארונות המתכת.

 

על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים ארונות משרדיים?

בעת בחירת ארונות משרדיים חשוב להתמקד בראש ובראשונה על חוזק המוצר ועל העמידות שלו. זאת ניתן לבחון על ידי סוג הפריטים אותם תרצו לאחסן. אם לדוגמא מדובר על פתרונות אחסון של ניירת וקלסרים רבים או מכשירים ומכונות כבדים במיוחד, חשוב לרכוש ארונות משרדיים חזקים העשויים ממתכת או מעץ עבה חזק. מידה וברצונכם לאחסן פריטים שאינם כבדים במיוחד, ובנוסף תוכלו לרכוש גם מחומרים פחות חזקים כדוגמת פח ומלמין.

 

התאמת העיצוב לאופי החלל - חשוב להקפיד לבחור עיצוב התואם לאופי העיצוב של החלל, כך שישתלבו בסינרגיה מושלמת עם יתר הרהיטים והאלמנטים השונים בחלל.

 

ארונות משרד - היכן ניתן למקם?

את הארונות המשרדיים ניתן למקם במגוון מקומות בחלל המשרד וכמובן להתאים את הגודל של ארונות משרדיים לחלל, כך שמצד אחד הם לא יהיו קטנים מידי בחלל גדול במיוחד ומצד שני לא יהיו גדולים יותר מידי בחללים קטנים. את הארונות ניתן למקם בחלל העבודה של המזכירה, בו ניתן להציב ארונות משרדיים לטובת אחסון קלסרים, תיקיות, ניירת וציוד עם עוד מגוון פריטים אחרים.

 

כמו כן, ניתן למקם ארונות משרדיים במסדרונות על מנת לנצל מרחבים בחלל ולא לתפוס מקום יקר בחדרי עבודה צפופים. כמו כן, ניתן למקם את הארונות במחסנים ובהם לאחסן קלסרים וציוד שינם נמצאים בשימוש יום יומי.

 

ראה גם: ארונות פח איכותייםשולחנות עבודה מעוצבים

מאמרים רלוונטיים לתחום זה: פתרונות אחסון בהתאמה אישית למשרד

 
זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ