03-6815381

כסא מחשב – איך תבחרו?

כשבוחרים ריהוט למשרד האתגר הגדול ביותר הוא לבחור את הכיסא עליו נוכל לשבת שעות ארוכות מול המחשב. כיסא שיהיה נוח ויהיה מתאים למבנה הגוף שלנו.

כיסא שהוא לא מתאים למבנה הגוף שלנו ולא מיועד לישיבה ממושכת עלול לגרום לכאבים רבים בגב, בצוואר ועוד. לכן מומלץ לבחור כיסא מקצועי וגם להיעזר באנשי מקצוע שמכירים את התחום ויכולים לייעץ לכם את הכסא שהכי מתאים למידות הגוף שלכם.

עיצוב ופרקטיות

בעבר לא היו מגוון של עיצובים עבור כיסאות מחשב, אך היום ניתן למצוא עיצובים רבים של כיסאות מחשב ובמקביל גם איכותיים ואורתופדיים. שמתאימים לכל משרד ומגיעים במגוון של בדים וגוונים ובעיקר נוח לעבוד עליהם.

על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת כיסא מחשב?

היום ביחס לעבר, ברוב המקצועות יש שימוש במחשב ולכן נדרש מאנשים רבים לשהות ישיבה ממושכת מול מחשב. זאת הסיבה שיש חשיבות רבה בבחירה של כיסא שיתאים לאדם שמבלה עליו שעות ארוכות. גם לעובדים של החברה שנמצאים במשרד הרבה שעות, חשוב שישבו על כסאות נוחים, זה ישפר את העבודה שלהם, יגרום להם לבלות שעות רבות יותר במסגרת העבודה וכך יוכלו ליהנות מישיבה רצופה ונעימה ללא כאב ונזק לטווח הארוך.

כסא למחשב עם רשת וריפוד ורודסוגים של כיסא מחשב וישיבה

ריפוד נושם

חשוב לבחור ריפוד שהוא נושם, שימנע הזעה של האדם שיושב עליו, לכן חשוב שהבד לא יהיה סינטטי.

ריפודים ותמיכה לגב

מומלץ שיהיה לכיסא ריפוד נוח וכריות תמיכה לגב ולצוואר, כך כל הגוף ייתמך היטב על ידי הכיסא וימנע כאבי גב וצוואר לטווח הארוך והקצר.

כסאות עם גלגלים

כסאות שנעים על גלגלים הם מומלצים מאוד כיון שהם מאפשרים להניע את הכיסא ממקום למקום בצורה הכי נוחה ללא רחש והפרעה, חשוב לבדוק שהגלגלים איכותיים ויציבים ברמה גבוה כך שגם לא ישאירו סימנים על ריצפת הפרקט שלכם ויש מספיק מרחב לתזוזה של הכיסא בחלל.

כיסא מתכוונן

עוד רצוי שהכיסא יהיה גבוה עם זווית טובה לגב ועם עומק למושב. כדאי לבחור בכיסא שבו תוכלו בקלות לכוון אותו מבחינת גובה, זווית הגב וזווית ועומק המושב, כך תוכלו לזכות בנוחות מרבית.

מעבר אל: כסאות מנהלים

 
זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ