03-6815381

5 טיפים לבחירת כסא מחשב מושלם?

יש היום ריבוי דגמים בשוק הכסאות, כסאות משרד או כסאות מול מחשב, כסא משרדי גב רשת ועוד כסאות מחשב מעוצבים, אך לא כולם נחשבים לכסאות נוחים ולכן חשוב לדעת לעשות את הבחירה הנכונה אודות לזה. אנשים רבים מוצאים את עצמם שוקדים שעות ארוכות על כסא עבודה מול מחשב ובשעות הפנאי ועוד. כסא מחשב איכותי הוא תומך בכל הגוף שלנו בעת קריאה או כתיבה וחשוב שכל זמן שאנחנו נמצאים מול המחשב הגוף שלנו יקבל מענה הולם וחלילה לא ייחשף לדלקות וכאבים. בדומה לבחירת כל כסאות עבודה למשרד עולה גם התחום האורתופדי, שמאופיין בנוחות ובעיצוב של הכסא מול כל שאר הריהוט שבחדר כמו השולחן והחלל עצמו.

5 טיפים חשובים לבחירה של כסא מחשב

כסא מחשב ארגונומי שחור

  1. כסא משרדי ארגונומי –  חשוב שכל כסא שתבחרו יהיו ממגוון כסאות עבודה ארגונומיים, אלו כסאות נוחים במיוחד שמותאמים ישירות לאדם עצמו ולכל צרכיו. כסא זה גם מעניק את המנח הכי נכון לצוואר לגב ולגב התחתון. אלו דברים שלא כדי להטיל בהם ראש והם חשובים.
  2. מודולריות מכל כיוון- רצוי שלכסא שתבחרו תהייה את האפשרות להגבהה של כל גוף הכסא. זאת מכיוון שיש צורך הרבה פעמים להתאים את הכסא לשולחן הספציפי ואם יש שימוש במגוון של שולחנות בייחוד עם מדובר במחשב נייד, חשוב שהכסא יהיה מודולרי בגבהים שלו. ישיבה מול מחשב כשהכסא גבוה יותר מהשולחן יכולה לגרום לפזילה ובעיות בגב. כדי להימנע ממצב כזה  מומלץ מאוד שהכסא יהיה ניתן לשינוי ולכוון כל פעם ובהתאם לכל שולחן מולו הוא מתייצב. בנוסף, רצוי מאוד שתהיה אופציה לשנות את השיפוע של המשענת ושהכסא יהיה על גלגלים וקל לשינוע.  
  3. שייכו את הכסא לצרכים שלכם- חשוב מאוד שכל כסא שאתם רוכשים יהיה בתאם לצרכים ולהרגלים שלכם. כגון כסא מחשב ללא ידיות, או באם אתם רוצים עם ידיות, כסא בר גלגלים או ללא. צבע וריפוד שינעם לכם ועוד.
  4. הקשיבו להמלצות- אין כמו המלצות של חברים שרכשו כסא שמשרת אותם נאמנה. הם ימליצו לכם על הטוב ביותר, לכן הקשיבו לטיפים שלהם ובהתאם לזאת בחרו את הכסא שלכם.
  5. תנאי ההתקשרות עם הספק והחברה- חשוב לדעת מה הם תנאי ההתקשרות עם אלה, כמה זמן יש אחראיות על הכסא. כשמדובר בכסא איכותי למחשב, מחירו לרוב לא זול וחשוב לדעת שיש אכן חברה נאמנה מאחורי כל זה למצב של אי שביעות רצון או קלקול במנגנונים של הכסא, או קרע בריפוד.

רכישת כסא משרדי או כסא מחשב היא רכישה שחשוב שתטיב עם המוצר ועם שביעות הרצון שלכם. לכן הדגשים אלו חשובים ותמיד יש לקרוא את האותיות הקטנות שנלוות לכל מוצר ולבדוק אותו בקפדנות.

ראה גם: כסאות מנהלים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ