03-6815381

כסאות מנהלים

כסאות מנהל מעוצבים המשרים אוירה סמכותית לצד נוחות מירבית

כסא מנהלים לו השפעה רבה על כמה ורמים חשובים: על הנוחות הישיבה בעת עבודתו, על העיצוב הכללי של החדר ועל התדמית האישית של המנהל. לכן, כאשר בוחרים כסא מנהל חשוב להקפיד על פרמטרים אלה ולזכור כי לכסא עם מנגנון סינכרוני משוכלל יש השפעה רבה על תפוקת עבודתו ועל בריאותו לטווח הארוך והקצר. בעידן של היום יש השפעה רבה על עיצוב משדים, הרי לעיצוב יש בשפעה על תדמית החברה ובעידן המודרני והחומרני של היום אנשים נוהגים לעשות עסקים עם חברות בעלות תדמית טובה.

 

מאחר ולריהוט של השפעה כל רבה על תדמית החרבה, נראה כי בעלי משרדים נעזרים בשירותיהם של מעצבי פנים על מנת שהם יוכלו לסייע להם לעצב משרד מסוגנן היטב המתאים לאופי המותג.

כאשר מדברים על ריהוט משרדי, ישר עולה בראשנו כסאות מנהלים יוקרתיים העשויים מעור אמיתי משובח, אך חשוב לציין כי כסא מנהל יכול להיות גם כסא לעובד רגיל או כסא מזכירה, כאשר ההבדל בניהם הוא איכות החומרים והמראה הכללי.

 

אך בוחרים כסאות מנהלים?

המושב והגב של כסא מנהלים לא חייבים להיות מקשה אחת, אלה הם צריכים לספק למנהל או ליושב בו גמישות וורסיטיליות וישיבה נוחה. לכן, על הזווית הנמצאת בין המשענת של הגב לבין המושב צריכה להיות גמישה כך שהיא תאפשר לעובדים להתאים את היחס על פי מבנה גופם. כמו כן, חושב לרכוש כסאות מנהלים מתכווננים, כלומר עם ידיות צד הניתנות לכוונון עצמאי, כך שהמנהל היושב עליו יוכל לבחור את ה זווית הנוחה לו.

 

שמירה על קו אסתטי

בכל הקשור לבחירת כסא מנהלים, מומלץ לשמור על קו אסתטי דומה בין כסאות מנהלים לשאר הפריטים הנמצאים בחלל, כלומר שתהיה התאמה מלאה בין כסאות מנהלים לשולחנות המנהלים, לארונות המשרדיים, לכונניות ובכלל לכל מה שנמצא בחלל החדר, וזאת על מנת ליצור סינרגיה מושלמת בין הכסאות לשאר האלמנטים בחלל.

 

גודל הכסא, אך לבחור אותו

חשוב לציין כי לא תמיד הגודל של הכסא קובע האם הוא אכן נוח, אלה במקרה זה ההעדפות האישיות של העובד הם אלא שקובעים.

 

ראה גם: כסאות משרדיים | שולחנות משרדיים | שולחן מחשב

מאמרים רלוונטיים לתחום זה: 5 טיפים לבחירת כסא מחשב?
זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ