03-6815381

דלפקי קבלה.

דלפקי קבלה בהתאמה אישית ובעיצוב מושלם לעסק שלך שישרה נוכחות ורושם ראשוני נהדר ללקוח

דלפק קבלה הוא בעל חשיבות יתרה, כיוון שהוא הדבר הרושם הראשוני של כל לקוח הנכנס למשרד כדי לקבל שירות או כדי להתרשם מהחברה, לכן עליו להיות מעצב בטוב טעם, אך בד בבד הוא אמור להיות נוחה למזכירות או הפקידות היושבות בו. דלפקי קבלה לרוב בנויים בצורה גבוהה, כלומר המזכירה יושבת לצד שולחן וראשה מבצבץ מבין דלפק קבלה, כדי לאפשר לה לראות מי מגיע למשרד ולתת לו שירות וגם כדי לאפשר לאורחים לראות אם יש מישהו שיושב שם. לכן, חשוב לבנות דלפקי קבלה בצורה נינוחה שתשרת את מטרה זו.

 

עיצוב דלפקי קבלה על פי רוח המותג

חשוב לעצב דלפק קבלה על פי רוח המותג ועל פי הסגנון העיצובי של המשרד כולו, על מנת שתתקבל סינרגיה מושלמת בין דלפקי קבלה לבין יתר האלמנטים בחלל. לכן, האתגר כאן הוא גדול יותר לבעלי המשרד או למעצבי פנים.

עיצוב נכון של דלפקים יוכל לאפשר לאורחי המשרד לקבל רושם טוב על החברה וכמו שאמרים - אין הזדמנות שנייה לרושם לראשוני, לכן חשוב להתמקד היטב בעיצוב ובמידת הצורך להיעזר במעצבי פנים המתמחים בעיצוב משרדים או ביועצים הנותנים שירות מטעם חברות המספקות רהיטים למשרד.

 

דלפק קבלה - מגוון סגנונות עיצוב

דלפקי קבלה מגיעים במגוון רב של עיצובים וסגנונות שונים ולכל אחד יש אופי מיוחד משלו והוא מתאים לסגנון שונה של עיצוב. מבין הסוגים והסגנונות השונים בשוק ניתן למצוא דלפקים בסגנונות הבאים בסיגנון עיצוב גבוה, מודרני במיוחד ודקורטיבי, נמוך או סולידי וגם בשילוב טקסטורות וחומרים שונים, כמו שילוב של כמה חומרים יחד למשל - עץ וזכוכית דקורטיבית וכך הלאה.

 

סוגים שונים של דלפקים תוכלו למצוא אצל חנויות המספקות רהיטים למשרד או על ידי הזמנה אצל נגר פרטי שיבנה עבורכם דלפק קבלה המתאים בקפידה לעיצוב הרצוי וכמובן על פי גודל החלל המוקצה לטובת דלפקי קבלה.

אבזור הוא חלק חשוב וניתן לומר כי הוא גם המשפיע ביותר, לכן בתום העיצוב תוכלו לשלב בו רהיטים נוספים כגון - כסאות נוחים, כונניות משרד איכותיות, שידות, מגירות ועוד מיני אלמנטים נוספים.

 

ראה גם: כסאות משרדיים | כסא מזכירה | ארונות משרדיים

מאמרים רלוונטיים לתחום זה: כיצד מתאימים דלפק קבלה לעיצוב המשרד?

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ