03-6815381

שולחנות לחדרי ישיבות

שולחן ישיבות מעוצבים ומרשימים למשרד יוקרתי ובהתאמה אישית 

חדר הישיבות בכל משרד הוא לב ליבו של העסק ונראה כי בעלי עסקים רבים משקיעים בבחירת ריהוט משרדי נוח ומעוצב בקפידה לחדר הישיבות. לא בכדי תשומת הלב מופנית לחדרי ישבות, שהרי בו מבצעים פגישות עסקיות חשובות, מכנסים את עובדי החברה לתדריכים שונים, מרימים בו כוסית בחגים, חוגגים ימי הולדת לעובדים, מבצעים הדרכות ועוד מיני פעילויות שונות.

 

ברוב המשרדים חדרי ישיבות בנויים בצורה מסוימת, יש שולחן ישיבות גדול בחלל, כסאות נוחים הסובבים את השולחן, ציוד להקרנת מצגות, לוח מחיק ופריטי נוי שונים. שולחן ישיבות הוא זה שתופס את המרבית החלל ולו יש השפעה על מראה החלל ועיצובו, חשוב לבחור את השולחן בצורה נכונה, כדי שכולם יוכלו לשבת בצורה נוחה בחלל.

 

איך בוחרים שולחן ישיבות?

יש לא מעט סוגים של שולחן ישיבות, חלקם שולחנות מרובעים, עגולים, מלבניים ואליפטי. למעשה, המטרה היא לאפשר לאורחים לשבת בצורה נוחה סביב השולחן ולראות אחד את השני בצורה נוחה לכן השולחן הפופולרי הוא שולחן מעוגל או אליפטי. אומנם ניתן לבחור בשולחן מלבני או מרובע, אך שדה הראייה של האורחים יהיה קצר והם לא יוכלו לראות את מי שיושב בקצה השולחן. כמו כן, חשוב לייחס חשיבות גם לעובי של השולחן, כאשר העדיפות היא לבחור שולחן ישיבות שמצד אחד יהיה חזק ויציב ומצד שני לא יהיה מגושם מידי ולא נוח לאורחים.

 

חשיבות בחירת חומרים איכותיים

שולחן ישיבות הוא הלב של החלל  ובו מבצעים לא מעט שימושים, חשוב לבחור בשולחן עמיד וחזק וכזה שעשוי מחומרים איכותיים. כיום ניתן למצוא שולחן ישיבות העשוי מעץ מלא, מעץ בחיפוי פורמייקה, זכוכית דקורטיבית, מתכת, אלומיניום ועוד מיני חומרים שונים. למעשה, בחירת החומרים צריכה להיעשות בצורה נכונה כדי שתוכלו ליהנות מהשולחן למשך שנים רבות.

 

כמו כן, לגבי עיצוב  חדר ישיבות עם שולחן מתאים, חשוב שהוא יהיה מותאם לאופי פעילות החברה כדי שיסייע לתדמית החברה ובכלל לנראות הכללית של המשרד. מה שעוד חשוב הוא – לבחור כסאות המתאימים לסגנון ועיצוב השולחן כדי שתתקבל סינרגיה מושלמת בין השולחן והכסאות.

 

ראה גם: שולחנות משרדיים | כסאות משרדיים

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ