03-6815381

תיקיות משרדיות

תיקיות משרדיות לפתרונות סדר, ארגון ואחסון התיקיות במשרד

אחד הדברים החשובים בכל משרד או ארגון הוא – סדר, הרי בלעדיו עובדי המשרד יכולים ללכת לאיבודו וגם לבזבז זמן יקר. אחת הדרכים הוותיקות יותר המאפשרת לכל משרד לשמור על סדר היא – ארגון נכון של תיקיות משרדיות אותן מאחסנים בארוניות מיוחדות על פי סדר מספרי אל על פי שמות של הלקוחות או על פי א' ב'. תיקיות למשרד אלו מסודרות בקפידה ונוחות לשליפה מהירה, מה שמאפשר לעובדי המשרד לשלוף בכל רגע נתון את התיקייה הרצויה ולתייק בה מסמכים שונים או להוציא אותה כדי לתת ללקוח שירות. בתיקיות אלו ניתן לאחסן כל מידע רצוי אותו לקוחות המשרד, ניתן להוסיף לה מסמכים, להוסיף תמונות, הערות, חשובות, הזמנות ובעצם כל מסמך רצוי.

 

מגוון סוגים של תיקיות משרדיות

מאז ומעולם ניתן היה למצוא מגוון רב של סוגי תיקיות משרדיות אשר משולבות עם חומרים שונים כמו – תיקיות קרטון או נייר שהם החלקים הדומיננטיים ותוספות של מתכת, ברזל, פלסטיק, עם בריק צבעוני, עם מחיצות, חריצים ועוד מיני סוגים שונים. כמו כן, את התיקיות ניתן למצוא במגוון רב של צבעים, כך שניתן לבחור את הצבע על פי סוג הקלות או לפי מיקום התיק כדי שכולם יידעו לאיזה ארונית התיק שייך ולא יהיה בלבול.
את התיקיות ניתן גם למצוא גם מתלים שונים המאפשרים לתיקיות להיכנס בצורה חלקה לתוך מגירות מסוימות או לתוך ארוניות הבנויות בדיוק על פי גודל התיקיות כדי לאפשר חיסכון במקום וגם סדר מופתי בארון התיקיות.

 

תיקיות למשרד, כמה זה עולה לכם והיכן ניתן למצוא אותן?

מחירי תיקיות משרדיות משתנים מחברה לחברה כאשר המחירים יכולים לנוע בין כמה שקלים בודדים ועד עשרות שקלים ולרוב לא מעל 30 ₪ לתיקייה, כאשר המחיר הנמוך יותר יכול להיות ממש שניים שלושה שקלים עבור תיקייה אחר. את התיקיות ניתן למצוא אצל חברות המספקות מוצרים למשרד, כאשר העדיפות היא לרכוש כמות מסוימת ולאחסן בצורה נכונה במחסן או בארון כדי שלא תתקעו ללא תיקיות כלל. כמו כן, ניתן להזמין את התיקיות גם דרך אתרי אינטרנט.

 

מומלץ עבורך: ארונות מתכת איכותיים למשרד

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ