03-6815381

כסאות עובד

כסאות מזכירה הם חלק מהפנים של המשרד וחשוב שיהיו איכותיות לשהייה ממושכת ומעוצבות שיוכלו להשתלב בעיצוב המשרד

כסאות מזכירה נקראים בשם זה מכיוון שהם משמשים בעיקר מזכירות ופקידות היושבות בדלפק או בשולחן משרדי בכניסה למשרד, אולם הם יכולים להיות מצוינים גם לעובדים אחרים במשרד. בשנים האחרונות נראה כי חלה מגמת עליה בעיצוב כסא עבודה וניתן למצוא שפע של עיצובים וסגנונות שונים של כסאות עבודה ומזכירה המתאימים בקפידה לעיצוב משרדים מודרניים, מה שהופך את כסאות אלו למבוקשים בשל ההיצע הרב של הסגנונות.

 

איך בוחרים כסאות מזכירה?

בחירה של כסא מזכירה היא אינה קלה, הרי מצד אחד יש צורך להתאים את הכסאות לעיצוב הכולל של המשרד על מנת שהם ישתלבו בצורה נכונה בחלל, ומצד שני חשוב לבחור גם כסאות נוחים שיאפשרו לעובדים לשבת בנוחו רבה עליהם ללא בעיות בריאותיות וכאבי גב, שרירים וצוואר. לכן, בעת בחירת הכסאות חשוב לייחס חשיבות לפרמטרים הבאים:

 

  • כיסא המתאים למבנה גופו של העובד - כל אדם יושב בצורה אחרת, ולכל אחד יש מבנה גוף משלו. כיסא שיהיה נוח לאדם אחד לא בטוח שהוא יהיה נוח לאדם אחר.  מסיבה זאת, חשוב להתאים את הכסא למבנה גופו של העובד כדי שיחוש נוחות רבה בעת עבודתו.

 

  • כיסא מתכוונן -  חשוב לבחור כסאות מזכירה הניתנים להגבהה ולשינויים נוספים על ידי ידיות כיוונון מיוחדות שהותקנו בדיוק לצרכים אלה, כך שהעובד יוכל לבחור את צורת הישיבה המועדפת עליו. לרוב, כסאות אלה מגיעים עם אפשרות כיוונון במשענת הגב, הגבהה והנמכה של הכסא, כיוונון של הידיות, של משענת הצוואר ועוד.

 

  • ריפוד הכסא – כיום ניתן למצוא סוגים שונים של ריפודים, החל מריפוד מעור אמיתי, דמוי עור, סוגים שונים של בדים ועוד. בעת בחירת הריפוד חשוב להקפיד על בחירת בד אוורירי ונושם המתאים במיוחד לתנאי האקלים בארץ וכמובן בד הסופג זיעה. חשוב לציין כי בד שאינו נושם יכול לגרום ליושבים עליו לאי נוחות בעת ישיבה ממושכת.

 

  • כסא מזכירה על גלגלים – חשוב לבחור בכיסא על גלגלים שהוא נוח ביותר למזכירות אשר זקוקות במהלך העבודה להסתובב לארוניות ולשידות כדי לתייק מסמכים. כמו כן, חשוב לבחור בגלגלים איכותיים שינועו בצורה נוחה.

 

אז איך בוחרים כסא עבודה או כסא מזכירה איכותי המתאים למבנה גופו של העובד?

  • כסא מתכוונן – חשוב לבחור כיסא עבודה או כסא מזכירה הניתן לכיוונן מהיר ונוח, כך שהעובד יוכל בקלות רבה להתאים את הכסא למבנה גופו. את הכוונון של הכסאות ניתן למצוא בידיות של הכסא, במשענת הגב, הצוואר ואפשרות להגביה או להנמיך את הכסא על פי צורך.

 

  • ריפוד המושב – כסא עבודה או כסא המזכירה, חייב להיות מרופד במושב נוח ומרווח עם מושב העשוי מבד הסופג זיעה, כך שהעובד יוכל לשבת עליו בנוחות רבה בעת עבודתו. כמו כן, חשוב שהריפוד יהיה עשוי מחומרים איכותיים ונושמים כדוגמת בד איכותי, או עור ודמוי עור, אך הם צריכים להיות עם ספוג איכותי שיאפשר ישיבה נוחה.

 

  • גלגלים – חשוב לרכוש כיסא עבודה עם גלגלים שיאשרו לעבוד להתנייד ממקום למקום בקלות רבה, הרי במהלך עבודתו של העובד הוא זקוק לגשת לארונות, לשידות או לכונניות כדי להוציא מסמכים או ציוד משרדי ואפילו לגשת למדפסת הסמוכה, כך שגלגלים אלו יאפשרו לו לגשת ממקום למקום מבלי לקום מכיסא העבודה.

 

ראה גם : כסאות מחשב איכותיים במגוון צבעים

מאמרים רלוונטיים לתחום זה:
איך בוחרים כסא משרדי לישיבה ארוכה?
5 טיפים לבחירת כסא מחשב?

זמינים לכל שאלה
זמני אספקה מהירים
× יצירת קשר בוואצפ